,,Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości niż odkrycie nowej gwiazdy. ‘’
                      - Anthelme Brillat-Savarin

Ryby

sKOSZTUJ MORSKICH RYB.
ZAWSZE ŚWIEŻE I DOBRZE DOPRAWIONE.

Potrawy z ryb są dla mieszkańców nadmorskich miejscowości jednym z najczęściej podawanych dań obiadowych. Nie obcy jest im też śledzik na śniadanie, czy kolację. 

PSTRĄG ŁOSOŚ DORSZ SANDACZ HALIBUT

FILET Z DORSZA PANIEROWANY

FILET Z DORSZA /SAUTE/

Ceniona ryba morska - smaczna właściwie w każdej wersji. Dorsz na dobre zadomowił się w kuchni portugalskiej. Zwany tam bacalhau, doczekał się kilkuset receptur i sposobów przyrządzania. Ponieważ występuje w Bałtyku, świeżo upieczonego, usmażonego lub grillowanego można skosztować na polskim wybrzeżu.

"W końcu znazlo się miejsce we Władysławowie gdzie można zjeść smacznie i dużo!
Dorsz z pieca z papryka, dorsz z pieca po norweski po prostu niebo w gębie 😊
Sałatka szefa, świeża i pyszna. 
Obsługa bardzo miła 😊
Dziękuje za wspaniałe i świeże jedzenie!"

Magda Szuba

- Facebook ( fotografia i opinia z naszego fanpage )

Mięso sandacza ma delikatny smak i piękny, jasny kolor. Mięso sandacza powinno na dobre zagościć w diecie osób dbających o piekną sylwetkę i zdrowie, bo jest również źródłem kwasów omega-3 i białka.

Halibut /dzwonko/

Pstrąg /saute/

Przykład podania pstrąga w naszym lokalu

Pstrąg /saute/

Pstrąg to jedna z najsmaczniejszych ryb słodkowodnych - bogata np. w korzystne dla zdrowia kwasy omega-3. Warto więc od czasu do czasu przerzucić się z ryb morskich na coś lokalnego! Przepisów na pstrąga jest mnóstwo - od smażenia przez pieczenie aż po grillowanie. Świetnie smakuje też w wersji wędzonej.

Czym jest rumsztyk? Jest to danie, które w ostatnim czasie wróciło na polskie stoły. Najczęściej rumsztyk kojarzy się z tłustą porcją mięsa najczęściej z dodatkiem w postaci podsmażonej cebulki, ale istnieją też inne odsłony bardziej urozmaicone, a przede wszystkim dietetyczne. Zupełnie jak nasza propozycja ;-)

Lokalizacja

ul. Spokojna 7
84-120 Władysławowo
tel. 512 464 088

Śledź nas

©2022 Polityka prywatności